Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Apgūstamās prasmes

Cik dažādi cilvēki, tik dažādas prasmes. Katrs cilvēks ir personība ar savu pieredzi, uzskatiem un vajadzībām. Katrs pēc savām vēlmēm un iespējām var apgūt kāda amata prasmi.

No 20. gadsimta vidus Latvijā pastāv septiņas tautas lietišķās mākslas nozares: audumi, rokdarbi, pinumi, keramika, koka mākslinieciskā apdare, ādas mākslinieciskā apdare un metālapstrāde (tai skaitā rotas).

TLMS “Bauska” pārstāv aušanas un rokdarbu nozares. Pie mums var saņemt konsultācijas tautas lietišķās mākslas tekstiliju darināšanas amata prasmju apguvē un pilnveidošanā, apgūt aušanu sviru stāvos, jostu aušanu un celošanu, kā arī dažādus rokdarbus: adīšanu, tamborēšanu, balto darbu izšūšanu, krāsaino darbu izšūšanu, knipelēšanu, kā arī saņemt konsultācijas arheoloģisko un etnogrāfisko tērpu komplektēšanā un darināšanā.

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauska.muzejs@bauskasnovads.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2024.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close