Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Sagaidot Pirmo Adventi, Bauskas muzejs apmeklētājiem piedāvā apskatīt Ziemassvētku izstādi, kurā savu stāstu stāsta gan gadsimtus seni kokā griezti Kurzemes baznīcu eņģeļi, gan floristu ziemas izstādei radīti darbi. Lai sagaidām svētkus ar ticību, cerību, mīlestību un pārliecību par cilvēka spēju radīt skaisto!

Domājot par izstādi Bauskas muzejā, gleznotāja Neonilla Medvedeva izvēlējusies sižetus – cilvēks, daba un tehnika. Eksponētajās gleznās atainota mūsdienu realitāte, ikdiena, kur cilvēks dzīvo mierīgu dzīvi, sadzīvo ar dabu un ar tehniku, un mākslinieces vēlme saglabāt reālistisku redzējumu, dabas sajūtu, cilvēcību un tikumību.

2020. gadā Bauskas muzejs saņēma dāvinājumā mākslinieka Uģa Mežavilka (1929-1998) mākslas darbu kolekciju, kas šobrīd ir vislielākā viena autora kolekcija, kas glabājas muzejā un ir krājuma izcils papildinājums.

Bauskas muzejā notiek darbs pie Pauļa Žibeika un Žibeiku dzimtas atstātā dokumentārā mantojuma izpētes un iedzīves priekšmetu restaurācijas.

Biedrība “Latvijas tekstilmozaīka” šogad Bauskas muzeja apmeklētājiem izstādē “Sašūtie stāsti” piedāvā iepazīties ar vairāk kā desmit tekstilmozaīkas meistaru radītiem darbiem, kas tapuši gan tepat Bauskā, gan citviet visā Latvijā.

No 2021. gada 31. jūlija līdz 2021. gada 12. oktobrim Bauskas muzejā būs skatāma mākslas izstāde “Mākslinieki. Bauska. Iecava. Rundāle. Vecumnieki.”

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauskasmuzejs@bauska.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2021.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close