Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Draudzes grāmatas “Bauskas ev.-lut. draudzes locekļu saraksts, 1930.-1934. gads” restaurācija

Bauskas muzeja krājuma priekšmets, baznīcas draudzes grāmata (krājuma numurs BNM-29465) “Bauskas ev.-lut. draudzes locekļu saraksts, 1930.-1934.gads” saņemta kā dāvinājums ar nosacījumu – “glabāt Bauskas muzejā”. Šo un vēl vairākas baznīcas draudzes grāmatas, kurās glabājas informācija par draudzes locekļiem no 20. gs. sākuma līdz 20. gs. 30-to gadu beigām, ilgstoši glabāja Bauskas Svētā Gara baznīcas ev.-lut. draudzes mācītājs Pauls Žibeiks (kalpoja par mācītāju Bauskas draudzē no 1944.-2006.gada).

Grāmatā “Bauskas ev.-lut. draudzes locekļu saraksts, 1930.-1934.gads” ir ierakstīta informācija par Bauskas iedzīvotāju – latviešu draudzes locekļu - dzimšanas datiem, vecākiem, dzīves vietu, nodarbošanos. Līdz ar to grāmata ir vērtīgs izziņas avots gan dzimtu pētniekiem, kuri meklē un apkopo informāciju par radu rakstiem, gan vēsturniekiem un citiem interesentiem.

Bauskas muzeja darbinieki, veicot Bauskas muzeja krājuma kolekciju zinātnisko izpēti, grāmatu izmanto, lai precizētu informāciju par 20. gs. 20-30-to gadu sabiedriski un politiski aktīvākajiem pilsētas iedzīvotājiem – dažādu biedrību, organizāciju un iestāžu darbiniekiem.

Grāmata muzejam nodota sliktā saglabātības pakāpē, lai nodrošinātu grāmatas saglabāšanu un to būtu iespējams izmanto pētnieciskajam darbam, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda projektu konkursā iegūtam finansējumam un restaurācijas uzņēmuma SIA “Sēpija” restauratorei Ārijai Ubarstei, ir veikta grāmatas restaurācija un noformēšana glabāšanai.

Iet atpakaļ

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauska.muzejs@bauskasnovads.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2024.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close