Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

FRAGMENTĀRA KOMPOZĪCIJA

No 2022. gada 15. jūnija līdz 7. augustam Bauskas muzejā būs skatāma mākslinieces Īras Rozentāles gleznu izstāde “FRAGMENTĀRA KOMPOZĪCIJA”.

Tikšanās ar mākslinieci 15. jūnijā no plkst. 15:00 līdz 17:00.

Īras Rozentāles solo izstādē “Fragmentāra kompozīcija” jūtama gleznotājas vēlme iedziļināties ar eļļas krāsām radītās faktūrās un kolorīta daudzveidībā, pierādot, ka ar minimāliem līdzekļiem glezniecībā var attīstīties bezgalīgi.

"Glezniecībā faktūra ir svarīga tieši kā estētiska vērtība. Laba glezna kopumā, kā arī tās virsmas apdare sniedz estētisku baudījumu tikai tad, kad tā ir vienreizēja un neatdarināma.", uzskata māksliniece.

Izstādē izvēlēti darbi no dažādiem laika periodiem. Šoreiz autore eksponējusi nelielus darbus (fragmentus) no šķietami dažādām telpiskām pasaulēm. Izstādē skatāmas vairāk kā 30 gleznas – ainavas: gan abstrakcijas, gan reālistiski risinātas. Arī vienīgā glezna, ko Īra Rozentāle ir radījusi plenērā - tur attēlots dārzs ar ziedošu bumbieri. Būtībā Īra ir studijas gleznotāja, kura savus darbus veido pēc atmiņas, kā to darīja viņas skolotājs Boriss Bērziņš.

Īra Rozentāle ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā. Ir Latvijas Mākslinieku savienības biedre. Īra Rozentāle ir Svitenes glezniecības simpoziju organizētāja. Rīko izstādes Latvijā un pasaulē. Mākslinieces darbi atrodami muzeju, galeriju un privātajās kolekcijās Latvijā, Krievijā, Francijā, Vācijā, Beļģijā, ASV, Kanādā, Dānija, Nīderlandē.

Pasākumu norises laikā apmeklētāji var tikt fotografēti un filmēti, fotogrāfijas un videomateriāls var tikt publicēts.Iet atpakaļ

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauskasmuzejs@bauska.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2022.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close