Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Izstāde "Maiņas rezultāts"

No 2023. gada 20. jūlija līdz 21. augustam Bauskas muzejā būs apskatāma Elgas Grīnvaldes izstāde projekts “Maiņas rezultāts”.

Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci 20. jūlijā plkst. 16:00.

 

“Mēs esam pieraduši pie naudas, kā pie finanšu instrumenta. Dažādos laikos naudas vietā cilvēki ir izmantojuši savas vērtīgās preces ar ko apmainīties, iegūstot sev vajadzīgo lietu. Mākslinieki dāvina un arī mainās ar saviem darbiem. Mākslas darbs, glezna, grafika, fotogrāfija, zīmējums, keramika, stikla objekts vai kāds cits veidots priekšmets, jeb rotas lieta kļūst par naudas vērtību un maiņas līdzekli. Rezultātā veidojas personīgā mākslas priekšmetu kolekcija”, tā Elga Grīnvalde.

Divdesmit gadu laikā Elgas Grīnvaldes mākslas kolekcija ir veidojusies pakāpeniski. Maiņas rezultātā iegūtās gleznas pārsvarā ir Latvijas mākslinieku darbi, bet piedaloties starptautiskos projektos, kolekcijā atrodas arī Baltkrievijas, Gruzijas, Itālijas, Lietuvas, Francijas, Spānijas mākslinieku maiņas darbi - zīmējumi, studijas, gleznas un skices.

Izstādē būs skatāmi arī māklsinieces jaunākie darbi no gleznu cikla “Asinsrite”.

Izstādes iekārtojums veidos dzīvokļa atmosfēru, kur šie mākslas darbi dzīvo vienkopus. Skatītājs būs ielūgts ciemos pie gleznotājas Elgas Grīnvaldes.

Pasākumu norises laikā apmeklētāji var tikt fotografēti un filmēti, fotogrāfijas un videomateriāls var tikt publicēts.

Iet atpakaļ

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauska.muzejs@bauskasnovads.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2023.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close