Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Gleznotāju Pētera Postaža un Ingūnas Postažas darbu izstāde

No 2023. gada 25. augusta līdz 8. oktobrim Bauskas muzejā būs apskatāma gleznotāju Pētera Postaža un Ingūnas Postažas darbu izstāde.

Izstādes atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem 25. augustā plkst. 16:00.

Gleznotājs Pēteris Postažs. Absolūts profesionālis, strādā visos glezniecības žanros: eļļas, temperas, guašas, pasteļa tehnikā. Viņa mākslu raksturo tematiska daudzveidība. Joprojām ideālists Forma Pētera Postaža darbos – lakoniska, stabila, dziļi ietilpīga, emocionālu niansētību iegūst harmoniskā sadarbībā ar krāsu. Mākslas kritiķi akcentē renesanses klātbūtni viņa gleznās, kas parādās sarežģītu kompozīciju skaidrībā un perfektajā uzbūvē, zīmējuma izsmalcinātajā elegancē un pilnībā. Rīkojis personālizstādes Latvijā, piedalījies grupu izstādēs Eiropā. Darbi glabājas daudzos muzejos un privātkolekcijās Latvijā un ārvalstīs. Līdz 2019. gadam strādājis kā asociētais profesors Latvijas Mākslas akadēmijā.

Māksliniece Ingūna Postaža beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļu. Personālizstādēs un grupu izstādēs viņa piedalās kopš 90. gadu sākuma. 2004. gadā izstādē Parīzē par gleznu "Intriga" apbalvota ar zelta medaļu.

Šobrīd Ingūna dzīvo un strādā mākslas Mekā Parīzē. Viņas darbos – portretos un figūrās vērojama Francijas apkārtējās vides un īpaši Luvras ietekme. Māksliniecei piemīt smalka tonālā redze un lieliska ritma izjūta. Ingūna ir lieliska zīmētāja.

Abiem māksliniekiem jau bijušas kopīgi veidota izstādes Latvijas muzejos.

Pasākumu norises laikā apmeklētāji var tikt fotografēti un filmēti, fotogrāfijas un videomateriāls var tikt publicēts.

Iet atpakaļ

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauska.muzejs@bauskasnovads.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2024.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close