Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Mākslinieces Tatjanas Paļčukas-Rikānes gleznu izstāde "Skaistums uzvar tumsu""

No 2022. gada 18. janvāra līdz 27. februārim Bauskas muzejā būs skatāma mākslinieces Tatjanas Paļčukas-Rikānes gleznu izstāde “Skaistums uzvar tumsu”.

Gleznotāja Tatjana Paļčuka-Rikāne (starptautiskais pseidonīms Tatyana Palchuk) ir pieredzējusi Latvijas māksliniece, kura guvusi atzinību un atpazīstamību arī starptautiskajā mākslas pasaulē.

Mākslinieces darbi ir radīti, iedvesmojoties no labākajiem Rietumeiropas akadēmiskās mākslas paraugiem, taču tie ir mūsdienīgi un absolūti individuāli atšķirīgi.

Autore strādā lēni un meistarīgi. Katram darbam rūpīgā, radošā procesā tiek izstrādāts grafisks, pilnībā pabeigts darbs uz kartona. Tikai tad tas tiek pārnests uz audekla un realizēts krāsās. Gadā tiek uzgleznotas piecas līdz septiņas gleznas, tāpēc to nav daudz, un mākslas kolekcijās tās ir un būs liels retums.

2022. gada sākumā Tatjana Paļčuka-Rikāne iekļauta ATIM (Art Tour International Magazine USA) Top 60 pasaules mākslinieku sarakstā.

Mākslinieces darbu labi raksturo itāļu mākslas zinātnieka, kritiķa Salvatora Russo (Salvatore Russo) sacītais:

“Tatjanas Palčukas darbi, ir darbi, kas radīti lai paliktu vēsturē. Tie ir darbi , ko mūsu bērni studēs skolās un tie liks domāt tiem par mūžību. Reti es esmu saticis savā ceļā mākslinieku ar tik reprezentatīvu izsmalcinātību un eleganci. Mākslinieks auž skaistāko audumu mūsdienu laikmetīgajā mākslā. Daudz gadus es sekoju Tatjanas Palčukas radošajam ceļam , un man jāsaka, ka katru reizi es esmu pārsteigts no jauna! Tatjanas darbi ir zelta sapņi. Viņas māksla ir īsts skaistuma triumfs !!!”

 

Informējam, ka muzeja apmeklējums iespējams personām ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, uzrādot dokumentu sertifikāta turētāja identifikācijai.

Iet atpakaļ

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauskasmuzejs@bauska.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2022.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close