Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Par studiju

Tautas lietišķās mākslas studija “Bauska” (TLMS “Bauska”) ir Bauskas muzeja nodaļa, kuras mērķis ir saglabāt, popularizēt, iedzīvināt, praktizēt, nostiprināt un nodot nākamajām paaudzēm nemateriālo kultūras mantojumu un sekmēt tradicionālo kultūras vērtību pārmantošanu, pētīšanu un jaunrades attīstību balstoties latviešu tautas lietišķajā mākslā. Uzturēt dzīvu tradīciju un prasmi darināt tekstilijas, cienot mantojumu, kas saglabājies cauri gadu simtiem un prasmi pielietot šīs zināšanas mūsdienu materiālos.

TLMS “Bauska” organizē tautas lietišķās mākslas izstādes, sadarbojas ar citiem tautas lietišķās mākslas kolektīviem, piedalās Latvijas Nacionālā kultūras centra organizētajās izstādēs un pasākumos, kas veicina nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu, kā arī piedalās ar studijas tematiku atbilstošās aktivitātēs Bauskas muzeja, Bauskas novada un citos Latvijā un ārzemēs, organizētos pasākumos un izstādēs.

TLMS “Bauska” apvieno dažāda vecuma un profesiju pārstāvjus, kuri ir ieinteresēti ar savu līdzdalību un vēlmi mācīties, pētīt un darināt tradīcijās balstītus priekšmetus savam priekam, piedalās kultūras mantojuma saglabāšanā - tautas lietišķās mākslas amata prasmju apgūšanā, praktizēšanā un tālāknodošanā, veido interešu kopību, brīvā laika piepildījumam un radošo potenču attīstībai.

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauskasmuzejs@bauska.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2022.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close